Lord of the Rings – Evenstar Arwen Kolyesi
Taksit Seçenekleri
Lord of the Rings – Evenstar Arwen Kolyesi Lord of the Rings – Evenstar Arwen Kolyesi
Lord of the Rings – Evenstar Arwen Kolyesi
Noble Collectibles
Replica
: 233,05 TL + KDV
275,00 TL
İndirimli 275,00 TL

Lord of the Rings – Evenstar Arwen Kolyesi

Elf prensesi Arwen eşsiz güzelliğinden dolayı halkı arasında Akşamyıldızı (Evenstar) olarak bilinir.İsminin anlamı "soylu bakire"dir. Rivendell'in (Ayrıkvadi) Elf prensesi, Yarı-Elf Elrond ile Kraliçe Celebrian'ın kızı, Elrohir ve Elledan'ın kız kardeşidir. Güneşin Üçüncü Çağının 241. yılında doğan Arwen, döneminin en güzel kızı olarak kabul ediliyordu.

Yaklaşık üç bin yıl boyunca Rivendell ve Lothlórien'de yaşadı. Yazgısında Orta-Dünya'yı terkedip Kadim Batı'ya yelken açması varken, bu gerçekleşmeden ölümlü bir adam olan Dunedain krallıklarının veliahtı Aragorn ile karşılaşır ve ona aşık olur. Böylelikle, Orta-Dünya'yı terketmekle seçtiği adam için ölümsüzlüğünden vazgeçmek arasında kalır. Arwen ile Aragorn 2980 yılında sözlendiler fakat Elrond, Aragorn tahta çıkana dek bu evliliği yasakladı.

Aragorn ile evlenmek, Arwen için çok cesaret gerektiren bir seçimdi. Çünkü,evliliği ile tüm ölümlülerin ortak kaderini paylaşacaktı. Aragorn'un, Güneşin Dördüncü Çağın 120. yılındaki ölümüne dek, mutlu ve güzel bir hayat sürdüler. Dördüncü çağın 121 yılında Cerin Amroth'da ölmeyi seçti.

Ürün Boyutu: 35mm X 8mm

Ürün Türü: Replica

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Figür sinemafigur figure oyuncak dreamers hayalciler toys toy figürler karakter sinema çizgi film dizi figürü figuru karakteri karakterleri sideshow hot toys neca star wars marvel lord of the rings çizgi roman cinemaquette world of warcraft statue god of war assasins creed korku horror alien avatar müzik conan joker disney ıron man darth vader terminator superman jason scarface street fighter volwerin 12 Inch Figure bust die cast actionfigure DC Statue Heykel Diorama cinemaquette darth vader oyun game Harry Potter bruce lee thor vampirella joker gandalf indiana jones sweney tood aragorn wolverine figür kıss tim burton terminator scarface neca Hot toys efx star wars noblecollection sideshowcollectibles neca funko Noblecollection